Kowboje świętują triumf 32. Dnia Turcji, ucztując na olbrzymach

0
8
Les Cowboys célèbrent le triomphe du 32e jour de la Turquie en se régalant de géants

Kowboje odnieśli dużą pomoc w zwycięstwie w Święto Dziękczynienia, wygrywając w Dzień Turcji po raz 32. w historii franczyzy.

Cowboys grają w Święto Dziękczynienia od 1966 roku i pokonali New York Giants 28-20 w swoim 55. meczu w Święto Dziękczynienia.

Chociaż Kowboje wygrali, wypadli z bramy. Dak Prescott rzucił dwa przechwyty i do przerwy przegrywali 10-7. Dalton Schultz wywołał rajd w trzeciej kwarcie, łapiąc dwa podania przyłożenia. Prescott zakończył z wynikiem 261 jardów i oceną 91,1 przechodniów.

W grze 14, 7+ minut jazdy, @dak wisi i @BinghamBaller9 kończy to we właściwy sposób!

: @NFLonFOX | #NYGvsDAL pic.twitter.com/0ytO2hwWFb

— Dallas Cowboys (@dallascowboys) 24 listopada 2022 r

Obrona przez całą drugą połowę broniła się dzielnie, tracąc jedno przyłożenie. Zminimalizowało wpływ uciekającej gwiazdy Giants, Saquona Barkleya. Barkley rzucił się tylko na 39 jardów na 11 prowadzących, co jest jego drugim najniższym wynikiem w biegach jardów w tym sezonie.

Numer 1️⃣1️⃣ dostaje worek numer 1️⃣1️⃣ w sezonie!

Obrona kończy akcję na czwartej pozycji i jest piłka Dallas ze świetną pozycją w polu!

: @NFLonFOX | #NYGvsDAL pic.twitter.com/Uldr14JnvW

Zwycięstwo stanowi kluczowy punkt dla Cowboys (8-3), ponieważ Giants (7-4) depczą im po piętach w tabeli NFC East. Zamiatanie Giants w serii dywizji dzieli ich, zwiększając ich duże szanse na playoffy.

Według prognozy New York Timesa, szanse Cowboys na play-off wynoszą 99 procent, co daje drugie miejsce w dywizji za Eagles (9-1).

Ponadto przerywa serię trzech porażek w Dniu Turcji, pomagając im uniknąć najdłuższej passy w historii Cowboys, osładzając zwycięstwo.